Mistrzostwa Jaworzna w Slalomie Gigancie

15 lutego w Istebnej odbyły się Mistrzostwa Jaworzna  w Slalomie Gigancie. Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów. Zawody były rozgrywane w kilku kategoriach wiekowych. Najlepiej wypadła Martyna Kręcichwost, która zajęła 3 miejsce w kategorii klas 4-6 szkół podstawowych oraz Mateusz Chechelski  5 miejsce w kategorii klas 1-3 szkół podstawowych. Pozostali nasi narciarze, którzy dzielnie walczyli o jak najlepszy wynik  zajmowali następujące miejsca:  Jakub Kłębek 10 miejsce, Jakub Chrabąszcz 17 miejsce, Sara Jóźwik 37 miejsce, Kamil Drąg 37 miejsce i Kamil Kunda 38 miejsce w kategorii szkół podstawowych oraz Izabela Kłębek 15 miejsce i Maciej Chrabąszcz 14 miejsce w kategorii gimnazjów. Opiekunami wyjazdu na mistrzostwa byli Maciej Rzędzicki i Marcin Zemanek.

Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników !!!

Maciej Rzędzicki