Konkurs wiedzy ekologicznej w G7

W tym roku do konkursu zaprosiliśmy całe klasy. Uczniowie zmagali się z licznymi konkurencjami na wesoło: kalamburami rysunkowymi, tratwą, odpowiedziami na wylosowane pytania, rozpoznawali znaki ekologiczne oraz rzucali recyklingową piłką do kosza. Najtrudniejszą konkurencją okazała się „tratwa”, czyli kartka papieru formatu A3, na której miało się zmieścić 5 uczniów z danej klasy.

Najwyżej punktowaną konkurencją była praca plastyczna. Podczas trwania konkursu część klasy tworzyła „Maskotkę ekologiczną” z odpadów ekologicznych. Powstały wspaniałe stworki, które można podziwiać na zdjęciach.

Wszyscy bardzo dobrze się bawili, a zarazem uczyli. Na koniec rozdano cenne nagrody, a było o co walczyć. Zwyciężyła klasa 3a i otrzymała bon na zakup pizzy. Drugie miejsce zdobyła klasa 2b, trzecie – 3b. Gratulujemy!