Dzień strachu

30 października w naszej szkole zorganizowany został Dzień Strachu. Był on organizowany już kolejny raz, lecz stroje i przebrania wciąż były bardzo oryginalne. Przechodząc korytarzem , można było się natknąć na wampiry, kościotrupy, diabły, zombie i wiele, wiele innych niesamowitych postaci. W klimat strachu wczuli się nawet niektórzy nauczyciele. Podczas długiej przerwy w świetlicy szkolnej urządzony został konkurs na najlepsze, a zarazem najstraszniejsze przebranie. Poza charakteryzacją ciała mieliśmy również możliwość ozdobienia drzwi od naszych klas. Najczęściej pojawiającym się elementem były nietoperze, duchy i szkielety. Ciekawe przebrania związane były również z zasadą: kto będzie przebrany, nie będzie pytany… Mamy szczerą nadzieję, że w przyszłym roku będziemy się bawić równie dobrze.

Paulina Kopeć