Dzień Chłopca u maluszków

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
Że kiedy wrzesień kończy się,
Od najmłodszego aż po starszaka,
Wszyscy świętują Dzień Chłopaka.”

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy w życiu przedszkola np.: o Dniu Babci i Dziadka, Dniu Mamy i Taty, czy też świętujemy urodziny i imieniny. W Przedszkolu Miejskim nr 3 równie ważne jest także Święto Chłopców, które corocznie obchodzimy 30 września. W tym dniu w grupie „Biedroneczek” odbyła się uroczystość z okazji tego święta.  Dziewczynki i panie złożyły chłopcom najlepsze życzenia. Nie zabrakło zabaw i pląsów przy muzyce                     z użyciem balonów przy których wszyscy świetnie się bawili. Po wesołej zabawie czekał na wszystkich  uczestników słodki poczęstunek, a dla samych chłopców małych mężczyzn medale „Super Chłopaka”.

                          Anna Gurbisz