Szkolimony: Zdaj je wszystkie! – gra terenowa

Tegoroczna edycja gry terenowej już za nami. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie polubili Szkolimony, spędzając z nimi parę godzin zmagań i zabawy. Każda klasa rozpoczęła swą przygodę na sali gimnastycznej od otrzymania z rąk p. Piotra Budaka Szkolideksu i wyboru jednego z trzech Szkolimonów, który miał wspierać ich w nadchodzących zadaniach. Te, podobnie jak rok temu, były bardzo różnorodne: szukanie zakodowanych podpowiedzi, memory, origami, ucieczka przed sennym wampirem Lulaczem, bieg z przeszkodami, pauzowany taniec, minisesja RPG i jeszcze więcej! Dziękujemy wszystkim uczniom za przybycie i dobrą zabawę! Dziękujemy p. Piotrowi Budakowi za pomysł i scenariusz gry oraz reszcie nauczycieli za zaangażowanie i opiekę nad stanowiskami.