Opowieści z Budy – gra terenowa

W środę 22 czerwca o godz. 9:00 w naszej szkole zamiast lekcji odbędzie się gra terenowa w klimatach fantasy autorstwa p. Piotra Budaka przygotowana przez grono pedagogiczne. Wszyscy chętni uczniowie klas IV-VIII są proszeni o utworzenie drużyn (8-12 osób) i zarejestrowanie ich u wychowawcy za pomocą formularza wiszącego na tablicy ogłoszeń naprzeciwko pokoju nauczycielskiego. Drużyny mogą być mieszane zarówno pod względem klasy, jak i roczników. Do wygrania atrakcyjne nagrody książkowe w postaci młodzieżowych bestsellerów ufundowanych przez Wydawnictwo Insignis. Pozostałych uczniów zapraszamy również na 9:00 na seans filmowy dwóch części „Jak wytresować smoka”.Uczniowie klas I-III wezmą udział w oddzielnych zmaganiach i seansie filmowym przy asyście swych wychowawczyń.