Konkurs plastyczny „ Moja Rodzina” za nami!

W dniu 2.10.2019 r. został rozstrzygnięty rodzinny konkurs plastycznym „Moja Rodzina”. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i przygotowane prace. Wszystkie były pomysłowe i starannie wykonane. Cieszymy się z zainteresowania konkursem ” Moja Rodzina „.Jury miało trudny wybór, jednak orzekło co następuje:
W wyniku oceny powołana komisja wyłoniła zwycięzców:
I Miejsce – Dominika Mrozińska,
II Miejsce – Leon Kaczmarczyk,
III miejsce ” – Patrycja Sroka,
Wyróżnienia: Elena Kuc, Julia Giza, Jagoda Wolska, Anna Tokarz, Krzysztof Kalinowski, Dominik Hałas, Michał Majda, Matylda Sokół, Tomasz Romańczuk.
Uroczyste rozdanie nagród dla laureatów konkursu wraz z dyplomami i upominkami za uczestnictwo, odbędzie się 4 października 2019 r. w naszym przedszkolu w sali Biedronek. Serdecznie zapraszamy na uroczystość rozdania nagród. Prace wszystkich laureatów konkursu będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej w holu przedszkola. Dziękujemy i pozdrawiamy !