„Pudło” na Mistrzostwach Jaworzna w Piłce Siatkowej Dziewcząt

       1 kwietnia w hali MCKiS rozegrane zostały Mistrzostwa Jaworzna w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W imprezie rywalizowało 12 szkół. W fazie eliminacyjnej pokonaliśmy najpierw 2:0 SP 12,  później wygrana 2:1 z SP 18,
a następnie zwyciężyliśmy 2:0 SP 5 awansując do  fazy finałowej rozgrywek. Po dwóch wyrównanych meczach i ogromnej walce o każdą piłkę przegraliśmy z SP 13 i SP 2 po 2:0 i ukończyliśmy mistrzostwa na 3 miejscu zdobywając brązowe medale.

edf     Brawa dla naszych dziewcząt, które po raz kolejny znalazły się w najlepszej trójce jaworznickich szkół.

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 10: Oliwia Miga – kapitan, Martyna Lach, Agata Skalska, Magdalena Wójcik, Aleksandra Hanisz, Emilia Czyrnek, Weronika Iwańska, Vanessa Patrzałek, Natalia Rugała, Dominika Czubin, Izabela Kłębek, Katarzyna Kokoszka, Otylia Przepióra.

Trener: Maciej Rzędzicki

edf