BIEDRONECZKI I TEATR

Poniedziałkowe do południa jak się okazało to świetny moment, aby zaprosić do nas gościa. Tym razem była to Pani Kasia, która na co dzień pracuje w TEATRZE, SZTUK w Jaworznie, a przyjechała do nas, żeby pokazać jak pracuje się w teatrze zaprezentować nam swój teatrzyk i razem z dziećmi stworzyć własne przedstawienie. Dzieci mogły zaprezentować swoje własnoręcznie wykonane kukiełki w małym teatrzyku, wszyscy otrzymali gorące oklaski za występ. Po zakończonych zajęciach dzieci z wartko rozbudzoną wyobraźnią namówiły mnie na kontynuowanie dzieła Pani Kasi i my też bawiliśmy się w teatr jeszcze długo…. Za to wszystko dziękujemy Pani Kasi z TEATRU SZTUK i drugiej Pani Kasi Wilkosz Grześkowiak za zorganizowanie zajęć.
Joanna Łęgowska