Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby…

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Chcąc podziękować im za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, rozmowy, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach 23 i 24 stycznia 2018r. uczniowie klasy IIIa i IIIc przygotowali uroczystość z okazji ich święta.SAMSUNG CAMERA PICTURES

Każda klasa przygotowała program artystyczny. Dzieci  recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i grały na dzwonkach. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a  goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku.  Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.SAMSUNG CAMERA PICTURESPo części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy i wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i upominki. Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze.

Barbara Tabor i Małgorzata Knapik