Mikołajkowy Turniej klas niesportowych w piłce siatkowej dziewcząt

Jak co roku 8 grudnia w naszej szkole pod okiem pana Macieja Rzędzickiego został zorganizowany Mikołajkowy Turniej klas niesportowych w piłce siatkowej dziewcząt. Udział w nim wzięły drużyny złożone z uczennic rocznika 2004-2005. W turnieju uczestniczyło 13 zespołów z 10 jaworznickich szkół. Pozytywnej energii zawodniczkom w walce o zwycięstwa dodawała mikołajkowa atmosfera jaka panowała w tym dniu w naszej hali sportowej.  Sędziny – uczennice klasy 3a gimnazjum – stały się mikołajami, a po meczach czekały na wszystkie zawodniczki pyszne świąteczne ciasta.Mikołajkowy turniej Piłki Siatkowej (6)

W turnieju zwyciężyły dziewczęta z Szkoły Podstawowej nr 14, które w wielkim finale pokonały swoje rówieśniczki z SP nr 3. Trzecie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1. Dziewczęta z naszej szkoły grające w składzie: Sara Jóźwik, Natalia Głowacz, Martyna Kręcichwost, Jowita Jabłońska, Wiktoria Tryzno, Vanessa Patrzałek zajęły 12 miejsce.

13. SP 62

Na koniec Turnieju Mikołajkowego Święty Mikołaj, w którego wcielił się p. Rzędzicki wręczył zespołom puchary i dyplomy. Dziękujemy wszystkim  dziewczętom z walkę, ogromne zaangażowanie i dążenie do zwycięstwa w duchu fair play oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w organizacji turnieju. Zapraszamy za rok !!!