Światowy Dzień Zwierząt – podsumowanie szkolnych działań

W październiku i listopadzie w naszej szkole odbywało się wiele działań w związku z obchodami Światowego Dnia Zwierząt. Zajęcia tematyczne realizowane były na różnych przedmiotach, m. in. j.angielskim, technice, chemii, biologii, plastyce. Zorganizowana została także zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt w Chełmku. Uczniowie mogli wziąć udział w wielu konkursach, zarówno indywidualnych jak i międzyklasowych. Czas na podsumowanie i ogłoszenie wyników!

Konkurs plastyczny na plakat:

I m Kornelia Mitoraj kl 4c,

II miejsce Julia Gaj kl. 3b,

III miejsce Karolina Brożek kl.5b

Konkurs na zwierzę z recyklingu: I m Natalia Rugała kl. 2 b
Konkurs na fotografię z pupilem: I m Alicja Miśkowiec kl. 3 b

Konkurs międzyklasowy „Kto jest właścicielem pupila?” zwyciężyła kl. 2 b

Dziękujemy wszystkim za udział w zajęciach i konkursach!