JAWORZNICKI MARATON PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2017 – WIZYTY STUDYJNE U PRACODAWCÓW

IMG_1340Uczniowie klas trzecich gimnazjum w ramach Jaworznickiego Maratonu Przedsiębiorczości uczestniczyli w wizytach studyjnych u pracodawcy. 14 listopada uczniowie udali się do Firmy „Eltel” w Jaworznie, która trudni się dystrybucją elektrycznych artykułów stworzonych przez rekomendowane przedsiębiorstwa. Uczniowie zapoznali się z branżą informatyczną (serwisowanie komputerów, sprzęt, akcesoria). 15 listopada uczniowie mieli okazję zapoznać się z zawodem technik grafiki cyfrowej i poligrafii podczas wizyty w drukarni Duet w Jaworznie. Drukarnia Duet to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, której celem jest świadczenie usług poligraficznych w możliwie najwyższej jakości, zajmuje się projektowaniem i budowaniem identyfikacji wizualnej firmy, tworzeniem zdjęć produktów na strony www lub do materiałów reklamowych.

W ramach Maratonu Przedsiębiorczości Młodzieżowe Centrum Kariery w Jaworznie zorganizowało warsztaty „Animator czasu wolnego” dla młodzieży, która wiąże plany z kształceniem i pracą w obszarze animacji czasu wolnego.