Nocny Maraton Strachu

W ubiegły piątek odbył się w naszej szkole Nocny Maraton Strachu. Starsi uczestnicy (czyli klasy VI, VII oraz II i III gim.) mogli obejrzeć mrożące krew w żyłach drrrreszczowce filmowe. Natomiast klasy IV i V oglądały przygody Harrego Pottera. Imprezę zorganizował Samorząd Szkolny z przewodniczącą Martyną Lach na czele wraz z opiekunami czyli paniami Agnieszką Szklarczyk i Gabrielą Halwą, które również opiekowały się młodzieżą przez cały maraton. W tym trudnym, jak się okazało, zadaniu dzielnie pomagali inni nauczyciele: panie Magdalena Ossysek, Zuzanna Zakrzewska-Nowak, Zofia Pocztowska, Agnieszka Odrzywołek oraz panowie Maciej Rzędzicki i rodzic pan Szczerbina. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wysiłek, bo bez zaangażowania wymienionych osób impreza po prostu by się nie odbyła. Doceńcie to nasi drodzy uczniowie! 🙂 Czy kolejna zostanie zorganizowana? Czas pokaże. 🙂 Na zdjęciu – szczęśliwi uczestnicy z klas młodszych.