ZAJĘCIA ZAWODOZNAWCZE W CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W JAWORZNIE

IMG_1178Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie przygotowało dla uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum ofertę zajęć zawodoznawczych na terenie Centrum. 25 października uczniowie uczestniczyli w zajęciach z informatyki i logistyki i mechatroniki. Zajęcia odbyły się o różnej tematyce: „Programowanie gier komputerowych”, „ Animacje we Flashu”, „ Zostań administratorem we własnym domu”, „ Co potrafi haker”, „Gry i zabawy logistyczne”, „Z logistyką na Ty!- Logistyka, na co dzień. „ Z transportem przez świat”, „Transport i produkcja na wesoło- przykłady za świata”. Warsztaty te mają na celu przybliżenie uczniom praktyczne poznanie specyfiki zawodów, które znajdują się w ofercie CKZiU na rok szkolny 2017/2018.