„Nauczyciel…To jedna z najbardziej wyjątkowych postaci…”

W tym szczególnym dniu w miniony piątek, wszyscy obecni pracownicy szkoły oraz ci, którzy cieszą się zasłużoną emeryturą, a także przedstawiciele społeczności uczniowskiej wzięli udział w uroczystej akademii, którą przygotowali: wraz z klasami 2a i 2b gim. p. Beata Jelonek, Urszula Proksa, Agata Foltyn-Krawiec, chór szkolny pod batutą p. Zygmunta Kobiałki oraz p. Magdalena Ossysek wraz z dziećmi ze szkolnego kabaretu. Zaproszeni goście wysłuchali wierszy, piosenek, obejrzeli występ taneczny (w wykonaniu Zosi Kołodziej) oraz kabaretowy, obejrzeli również film o historii szkolnictwa na ziemiach polskich. Na zakończenie p. dyrektor Rafał Soból złożył zebranym najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył nauczycielom nagrody za ich wyróżniającą się pracę na rzecz naszej szkoły.