„NASZA PLANETA, NASZ MAŁY ŚWIAT, JAK DBAĆ O NIEGO MAM?!.”

Na Świetlicy został rozstrzygnięty Konkurs „NASZA PLANETA, NASZ MAŁY ŚWIAT, JAK DBAĆ O NIEGO MAM?!.”
Chcielibyśmy, aby wszystkie Nasze Świetliczaki zajęły I miejsce, no ale trzeba było podzielić miejsca. Jury, w skład którego weszły Pani Agata Foltyn-Krawiec, Pani Aleksandra Szdlik i Pani Natalia Kondoszek-Karwas miały twardy orzech do rozgryzienie, ale udało się. Emotikon wink
I Miejsce zajęła Angelika Opozda,
II Miejsce Alicja Kłosowicz,
III Miejsce, egzekwo liczbą głosów zajeły Angelika i Sara Zelek.
Zostały również przydzielone WYRÓŻNIENIA i WYRÓŻNIENIA SPECJALNE. Nikt nie został poszkodowany. Emotikon wink
Wyróżnienia Specjalne otrzymali, jako rodzynek Jakub Chrabąszcz, Aleksandra Bernisz z Weroniką Tracz, Julia Gaj z Julią Kawulak. Wyróżnienia zostały przydzielone, Natalii Szczerbinie, Annie Wasilewskiej z Weroniką Chechelską.
Nagrody zostały rozdane.
GRATULUJEMY WSZYSTKIM!!!