WYNIKI KONKURSU „WIELKANOCNA WYDZIERANKA”

Pani Gabriela Halwa i Marta Adamczyk – jury w konkursie postanowiły przyznać następujące miejsca:

I miejsce
Maryla Karwas
II miejsce
Klaudia Janarek
III miejsce
Aleksandra Olech
Piotr Knapik

Wyróżnienie specjalne
Maja Cienciała
Dominika Głogowska
Jakub Głogowski
Gabriel Michałek

Wyróżnienie
Anna Masel
Klaudia Michałek
Agata Pawlik
Karol Wysocki
Arkadiusz Pikulski

Wszystkie prace są piękne i jury miało duży problem z ustaleniem miejsc. „Wszystkie prace mi się podobają” – to słowa jednej z jurorek. Po tych słowach nie pozostało nic innego jak nagrodzić wszystkich uczestników. Prace konkursowe można podziwiać na pierwszym piętrze naszej placówki. Są ozdobą korytarza za co bardzo pragniemy podziękować wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy podjęli się tego czasochłonnego zadania. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
A. Gurbisz i M. Chowaniec