Uczniowski Klub Sportowy „TRÓJKA” Jaworzno

Uczennice naszego gimnazjum uczestniczą w rozgrywkach piłki siatkowej organizowanych przez Śląski Związek Piłki Siatkowej. Drużynę UKS „TRÓJKA” Jaworzno reprezentują:  Angelika Boba, Patrycja Głowacz, Aleksandra Kotulska, Agnieszka Gadowska, Natalia Miga, Karolina Miga, Julia Staroń, Maja Pejka, Aleksandra Jamróz, Miriam Jóźwik, Natalia Pułtorak, Anna Jochymek i Natalia Kopacz.

Rozgrywki składają się z kilku etapów gier i trwają, aż do wyłonienia mistrza woj. śląskiego. Dziewczęta oprócz zajęć sportowych na lekcjach WF trenują dwa razy w tygodniu pod okiem trenera Macieja Rzędzickiego. Na lekcjach jak i na treningach korzystają z nowo zakupionego sprzętu sportowego. Zadanie, w ramach którego sprzęt został zakupiony jest sfinansowane z budżetu miasta Jaworzna.