Sprzątanie Świata 2015

18 września –  Sprzątanie Świata 2015 – „WYPRAWA POPRAWA”.

Organizatorem tej ciekawej akcji był Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa UM Jaworzno. Do wspólnej zabawy zaproszono wszystkie szkoły podstawowe i gimnazja z miasta. Akcja miała na celu promocję selektywnej zbiórki odpadów, recyklingu oraz znajomości prawa dotyczącego odpadów. Uczniowie, Gimnazjum nr 7 oraz Szkoły Podstawowej nr 10, oczywiście wzięli w tym wydarzeniu owocny udział. Na terenie przepięknej GEOsfery odbywały się liczne konkursy i quizy, w których  nasi uczniowie zdobyli najwyższe miejsca:

I miejsce w PODCHODACH  PO GEOSFERZE o tematyce ekologicznej  – Gimnazjum nr 7

I miejsce w PODCHODACH  PO GEOSFERZE o tematyce ekologicznej – SP 10

II miejsce w konkursie ZBUDUJ IDEALNE ZRÓWNOWAŻONE MIASTO

Gratulujemy im serdecznie!

Zapraszamy do relacji fotograficznej z tego wydarzenia.