WZNOWIENIE FUNKCJONOWANIA SZKOŁY W STANIE EPIDEMII

KOMUNIKAT!
Zobowiązuje się Państwa Rodziców, których dzieci będą korzystały
z zajęć w Szkole Podstawowej nr 10 w Jaworznie od 25.05.2020 r. do zapoznania się z obowiązującymi Procedurami, które znajduję się również na drzwiach wejściowych do budynku szkolnego.

1. WEWNĘTRZNA PROCEDURA ORGANIZACJI ZAJĘĆ OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH Z ELEMENTAMI ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH DLA UCZNIÓW KLAS I – III  ORAZ ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10 W JAWORZNIE NA TERENIE ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 3 W JAWORZNIE W CZASIE TRWANIA EPIDEMII COVID-19
Załączniki do procedury:
nr 1 – ANKIETA WSTĘPNA KWALIFIKACJI UCZNIA DO SZKOŁY
nr 2 – OŚWIADCZENIE o odpowiedzialności za podjętą decyzję związaną
z wysłaniem dziecka na zajęcia

nr 3 – OŚWIADCZENIE aktualizacyjne

2. WEWNĘTRZNA PROCEDURA ORGANIZACJI KONSULTACJI DLA UCZNIÓW NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10 W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 3 W JAWORZNIE W CZASIE TRWANIA EPIDEMII COVID-19
Załącznik do procedury:
nr 1 – ZGODA NA POMIAR TEMPERATURY W SYTUACJI STWIERDZENIA NIEPOKOJĄCYCH OBJAWÓW CHOROBOWYCH) POTWIERDZONA OŚWIADCZENIEM O ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PODJĘTĄ DECYZJĘ

INFORMACJA:
Gdyby zaistniała taka sytuacja, że uczeń przyjdzie do szkoły bez oświadczenia aktualizacyjnego należy powiadomić rodzica telefonicznie o konieczności jego szybkiego dostarczenia lub zobowiązać go do natychmiastowego napisania e-maila/smsa do nauczyciela potwierdzającego stan zdrowia dziecka. Do czasu otrzymania ankiety lub wiadomości od rodzica dziecko nie może zostać dołączone do grupy zajęciowej. Powinno przebywać w innym pomieszczeniu pod nadzorem pracownika szkoły.