Kolorowy Dzień Przedszkolaka

Przedszkolaki też mają swoje święto! Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który przypada na 20 września. Właśnie w tym dniu w naszej placówce dzieci z grup Biedronek i Żabek wesoło świętowały swoją uroczystość .
Było niezwykle kolorowo, a to za sprawą mnóstwa kolorowych dekoracji oraz uśmiechniętych buziek dzieci. Od razu po pysznym śniadaniu rozpoczęła się zabawa, były tańce, wspólne zabawy muzyczno – ruchowe i zabawy plastyczne. Nie obyło się również bez uroczystego okrzyku przedszkolaka. Na koniec wielkiego świętowania, po słodkim poczęstunku każdy przedszkolak otrzymał „Medal Przedszkolaka” oraz dyplom i upominek z życzeniami. Po szczęśliwych buźkach przedszkolaków można było stwierdzić, że dzień ten należał do niezwykle radosnych i udanych.