Zwycięzcy konkursów nagrodzeni

6 czerwca 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie odbyła się uroczysta gala rozdania nagród i dyplomów laureatom międzyszkolnych konkursów dla uczniów klas I-III. W tym roku szkolnym nasza szkoła mogła cieszyć się podwójnym sukcesem.

Laureatką VIII Międzyszkolnego Konkursu „Czytam i rozumiem” zorganizowanego dla uczniów klas drugich I miejsce zajęła uczennica klasy IIa Hanna Chrobak, która tym samym pokonała 17 innych reprezentantów jaworznickich szkół.

W XXVII Międzyszkolnym Konkursie dla uczniów klas pierwszych „Asy z pierwszej klasy” równie zaszczytne, bo II miejsce zajął uczeń klasy Ia Joachim Jóźwik.

Uczniom pogratulowali i nagrody wręczyli: doradca metodyczny nauczania zintegrowanego Beata Brzóska, dyrektorzy szkół, w których odbyły się konkursy oraz dyrektor naszej szkoły Rafał Soból.

Uczniowie ci zostali wcześniej zwycięzcami naszych szkolnych konkursów. Miło zatem będzie przedstawić wszystkich laureatów tychże konkursów, którzy podjęli trud przygotowania się do współzawodnictwa międzyklasowego. Oto oni:

 

Szkolny Konkurs „Czytam i rozumiem”

I miejsce – Hanna Chrobak kl. IIa

II miejsce – Filip Stadler kl. IIb

III miejsce – Mateusz Kuc kl. IIa

Szkolny Konkurs „ Asy z pierwszej klasy”

I miejsce – Joachim Jóźwik kl. Ib

II miejsce – Mateusz Baniak kl. Ia

III miejsce – Lila Winiarska kl. Ib

Zwycięzcom, ich nauczycielom i rodzicom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursów życzymy dalszych sukcesów w osiąganiu wyznaczonych sobie celów.

1.2.