Kolejne wyróżnienie w programie eTwinning

Miło nam poinformować, że po raz drugi nasza szkoła otrzymała prestiżową Odznakę Jakości w międzynarodowym programie eTwinning, tym razem za realizację projektu „Kartka dla Polski”, którym uczciliśmy w ubiegłym roku 99. rocznicę odzyskania przez naszą ojczyznę niepodległości. W projekcie uczestniczyło ponad 130 szkół z całej Europy i nie tylko (m. in. z Polski, Hiszpanii, Albanii, Mołdawii, Włoch, Rumunii, Turcji, Macedonii, Gruzji, Tunezji, Ukrainy…), a wśród nich byliśmy również i MY!  Tym razem koordynatorka programu pani Agnieszka Odrzywołek, realizująca projekty z dziećmi, zaprosiła do współpracy innych pedagogów, a są to: pani Marta Chowaniec i grupa przedszkolna „Mądre sowy”, pani Anna Pederska i dzieci z grupy „Pszczółek”, klasa 4a wraz z wychowawczynią panią Magdaleną Ossysek, klasa 5a wraz z wychowawczynią panią Zuzanną Zakrzewską-Nowak i klasa 6a z panią Agnieszką. Serdecznie wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów.

etw_qualitylabel_127631_pl-1