SPOTKANIE Z PREZYDENTEM SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH

14 lutego Przedstawiciele Samorządów Uczniowskich z jaworznickich szkół miały zaszczyt spotkać się z Prezydentem Miasta Jaworzna Pawłem Silbertem. Noworoczne spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Uczniowie prezentowali na planszach za co można pochwalić Jaworznickich urzędników. A jest za co dziękować. To dzięki realizacji projektów, możemy się cieszyć miastem w którym mieszkamy i zdobywać statuetki. Wiele jest miejsc, z których korzystają nasi uczniowie: Galena, Geo –sfera, ścieżki rowerowe. Wiele jeszcze jest jeszcze do zrobienia nie tylko dla tych młodszych, ale i starszych uczniów. Czas pokaże …A jak ocenia spotkanie nasza przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Martyna: „Takie spotkania powinny być kontynuowane. … Jest wiele pytań , które chciałabym zadać Prezydentowi….Satysfakcjonuje mnie rzetelne wyjaśnienie pytań stawianych przez uczniów”. Ja też postawię pytanie „Czy potrafimy docenić po latach włożony wysiłek wielu osób, aby utrzymać nasze miasto na najwyższej lokacie wśród wielu polskich miast?
O wydarzeniu można było przeczytać w jaworznickiej gazecie PULS