Bal karnawałowy

SAMSUNG CAMERA PICTURES22 stycznia 2018r.  w klasach I – III odbył się bal karnawałowy prowadzony przez wodzireja. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę bajek pełną księżniczek, wróżek, kowbojów, duchów, piratów i innych barwnych postaci. Dzieci włożyły dużo wysiłku w przygotowanie strojów i dumnie się w nich prezentowały. Wszyscy bawili się znakomicie. Były korowody, kółeczka, tańce solo i w parach, konkursy i śmieszne ruchowe zabawy a wszystko to przy dźwiękach popularnej muzyki. Niektóre przeboje śpiewali wszyscy razem. Podczas krótkiej przerwy dzieci udały się do klas  na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych.

Barbara Tabor