Raport świetlicowy

Nasza świetlica podopiecznym oferuje nie tylko pomoc w nauce, zajęcia dodatkowe, kreatywność w zabawie, gry i zabawy, ale także odpoczynek po zajęciach. Dlatego nasza nowa „SALA ZABAW” odpowiednio dostosowana dla naszych świetliczaków, zaprasza na miły odpoczynek, nie tylko przy popcornie. 🙂


Po przewie świątecznej wracamy z naszymi zajęciami dodatkowymi i tak na pierwszy ogień zajęcia kulinarne pt. „Dzień Chiński”. Nasze maluchy i starszaki mogły poznać wspaniałą kulturą chińską, zasmakować w tradycyjnej, słodkiej kuchni i wypróbować swoich sił w jedzeniu pałeczkami. Odpowiedni makijaż 🙂 i dania gotowe, a dzieciaki, nie tylko najedzone, ale i mamy nadzieję, że zadowolone. 


Nasze świetliczaki jak to dzieci mają raz lepsze, raz gorsze dni, ale wystarczy chwila zastanowienia, trochę rolek papierowych, farby, papier czarny, pastele i pisaki. I z takich prostych materiałów mamy nasze „Foszki” na bałwankach. 😉


 

Za oknami niestety zima nas nie rozpieszcza, ale na naszej świetlicy dwoimy się i troimy by nasze świetliczaki poznały malowaną zimę, a malutkie dłonie, farby i pisaki się odpowiednio do tego nadawały. 🙂