Trzecia edycja konkursu plastycznego „Jaworzno-miasto, w którym mieszkam”

Trzecia edycja konkursu plastycznego „Jaworzno-miasto, w którym mieszkam” cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. Do organizatorów wpłynęło wiele ciekawych i pięknych prac przedstawiających nasze miasto- Jaworzno.


Jury w składzie: Pani Barbara Wójcik – Wiktorowicz- artysta plastyk, animator kultury, instruktor artystycznej pracy z dziećmi, Pan Jacek Gąsior – artysta plastyk, malarz, konserwator dzieł sztuki. Prowadzi Pracownie Malarstwa w CK Teatru Sztuk w Jaworznie oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Jaworznie Pan Rafał Soból dokonało rozstrzygnięcia konkursu i przyznało następujące miejsca w dwóch kategoriach wiekowych:

PRZEDSZKOLE:

I MIEJSCE – WERONIKA KIESZ PM NR 1 W JAWORZNIE
II MIEJSCE – EMILIA DUBAS PM NR 27 W JAWORZNIE
III MIEJSCE – MICHAŁ BAŃKOWSKI PM NR 27 W JAWORZNIE

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE – ADRIANNA TOMA PM NR 27 W JAWORZNIE
WYRÓŻNIENIE – LENA WEŁNA PM NR 27 W JAWORZNIE

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE – NIKODEM BIERNACKI SP NR 4 W JAWORZNIE
II MIEJSCE – ZOFIA DRAPICH SP NR 14 W JAWORZNIE
III MIEJSCE – NATALIA PUTEK SP NR 14 W JAWORZNIE

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE – MAŁGORZATA KŁOS SP NR 5 W JAWORZNIE
WYRÓŻNIENIE – BEATA PAWEŁEK SP NR 6 W JAWORZNIE

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zaangażowanie, a laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs organizowały panie:
Marta Chowaniec,
Natalia Kondoszek-Karwas
Katarzyna Wilkosz-Grześkowiak