„Cała Polska Czyta Dzieciom”

W październiku b.r. wychowawczyni Anna Pederska zorganizowała w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom” spotkanie z pisarką Ewą Musiorską. W spotkaniu uczestniczyły wszystkie dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 3 : „Pszczółki”, „Mądre Sowy”, „ Biedronki” i „Żabki”. Jaworznicka pisarka zaprezentowała przedszkolakom swoją twórczość. Dzieci z uwagą i przejęciem słuchały opowiadań a potem odpowiadały na pytania zadawane przez pisarkę. Ewa Musiorska jest autorką opowiadań i baśni dla dzieci , w których przekazuje dzieciom to, co w życiu najcenniejsze – miłość, przyjaźń, dobroć, wrażliwość na krzywdę i potrzeby innych, umiłowanie natury.. Na następnym spotkaniu, które przypada w dniu 1 grudnia będzie można zdobyć na pamiątkę autograf pani Ewy.