Raport „ŚWIETLICOWY”

W ubiegłym tygodniu działo się wiele ciekawego w naszej świetlicy…

Jesień to piękna pora roku, mimo swoich deszczowych dni możemy cieszyć się jesiennymi kolorami, a na naszej świetlicy stworzyliśmy swoją wersję kasztanków. Czekamy aż te prawdziwe owoce jesieni zaczną spadać z drzew. 😉

Za nami piękny 14 października, „Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczycieli”. Nasza świetlica nie zapomina o swoich podopiecznych świetliczakach. W ten dzień było dożo uśmiechu i radości. Dużo życzeń, buziaków i mile spędzonego czasu. 😉 Oczywiście nie zapominamy o pracach plastycznych. Wystarczy chwila wyobraźni i można stworzyć coś z niczego, a rezultaty, zaskakują. 

Farby plakatowe, patyczki, wycinki z gazet i jesienny Dzień Drzewa w wersji świetliczaków gotowy. 😉

Złoto, czerwień, piękny pomarańcz – kolory piękne, intensywne i co najważniejsze jesienne. Nasze świetliczaki są uzdolnione plastycznie, a wychowawcy dumni. 🙂

Halloween coraz bliżej, a w naszej świetlicy przygotowania trwają w najlepsze. 🙂

Ruszyły już zajęcia dodatkowe. Za sobą mamy pierwsze z cyklu „kulinarne”. Nasze małe i duże pociechy zadowolone, umorusane, a co najważniejsze nakarmione. Zajęliśmy się przygotowaniem zdrowych soków warzywno – owocowych i sycących koktajli. Nasi podopieczni już wiedzą, że potrzeba więcej niż kilku sztuk warzyw, czy owoców. Następne zajęcia już za tydzień i będzie nie tylko kolorowo, ale i bardzo smacznie. 😉