KONKURS REGIONALNY

W Szkole Podstawowej nr 9 w Mysłowicach odbył się  Regionalny Konkurs ” Polska i Polacy dla Europy” skierowany dla uczniów klas pierwszych i drugich  szkół podstawowych. Honorowy patronat nad konkursem objęli Prezydent Miasta Mysłowic oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Katowicach. Nasi uczniowie z klas I a, II b i II c SP, uczestniczyli w konkursie i zdobyli najwyższe miejsca.

 

W kategorii klas I

I miejsce – Igor Sadowski

II miejsce – Maja Ślizankiewicz

III miejsce –  Agata Pawlik

 

W kategorii klas II

I miejsce – Martyna Piechowicz z klasy II b

III miejsce – Anna Wasielewska z klasy II b

Wyróżnienie dla Wiktorii Więckowskiej – Kwartnik z klasy II c

GRATULUJEMY!

Z uczniami pracowały panie: Aneta Kowalczyk, Katarzyna Wilkosz – Grześkowiak, Barbara Tabor.