Konkurs języka angielskiego „TIME FOR READING”

Dnia 28 lutego odbył się w Szkole Podstawowej nr 10 coroczny konkurs czytelniczy z języka angielskiego „Time for reading” zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego oraz bibliotekę szkolną. W konkursie wzięło udział 13 młodych czytelników. Uczestnicy mieli za zadanie przeczytać tekst dopasowany do wieku i umiejętności uczniów, a następnie odpowiedzieć na zestaw pytań związanych z treścią tekstu. Konkursowicze dzielnie walczyli o swoje wyniki i zmagali się z niełatwymi zadaniami. Po sprawdzeniu prac dzieci jury wyłoniło 3 mistrzów czytania z poszczególnych klas:

Mistrzem Czytania w klasie IV została Marysia Sułkowska.

Mistrzem Czytania w klasie V został Natan Sarnik.

Mistrzem Czytania w klasie VI został Kamil Kunda.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy zdobycia tytułu Mistrza Czytania, a wszystkim uczestnikom odwagi w zmaganiu się z tekstami w języku angielskim.

Joanna Błachuta