eTwinning w naszej szkole

eTwinning_label-1Przypominamy z dumą, że w naszej Szkole Podstawowej nr 10 klasa 5a i 6 osób z klasy 4a i 4b realizuje pod opieką p. A. Odrzywołek – nauczyciela jęz. angielskiego międzynarodowy projekt w programie eTwinning pod tytułem „Let’s twin”. Uczniowie wykonali już kilka zadań we współpracy ze szkołą partnerską z Dijon we Francji: przygotowali album ze zdjęciami swojej szkoły, przedstawili się po angielsku, wykonali rysunki swoich koleżanek i kolegów z Francji na podstawie nagrań, a także wzięli udział w ankiecie „What would you like for Christmas?” czyli „Co chciałbyś/chciałabyś dostać na Święta?”. Ostatnim zadaniem przed feriami świątecznymi było przygotowanie świątecznych życzeń – dzieciaki nagrały dźwiękową pocztówkę. Kolejne zadania już w Nowym Roku 2017.

Agnieszka Odrzywołek