Prima Aprilisowy turniej piłki siatkowej

1 kwietnia w Zespole Szkół nr3 w Jaworznie odbył się II Prima Aprilisowy turniej piłki siatkowej dziewcząt klas 6-tych o puchar Dyrektora. Rywalizowano w dwóch kategoriach – klas sportowych i niesportowych. Mecze przyniosły nam wiele emocji i sportowych wrażeń, a dziewczęta z naszej szkoły zdobyły srebrny medal  i 5 miejsce w składzie w kategorii klas sportowych oraz 4 miejsce w składzie  w kategorii klas niesportowych. GRATULACJE !!!

Klasyfikacja ogólna:

Klasy sportowe

 1. SP16 I
 2. SP10 I Oliwia Miga, Agata Skalska, Martyna Lach, Zuzanna Grotnik, Natalia Kasperkowicz
 3. SP16 II
 4. SP7 I
 5. SP10 II Magda Wójcik, Martyna Tokarska, Natalia Gloc, Izabela Kłębek, Weronika Iwańska, Natalia Rugała
 6. SP7 II

Klasy niesportowe

 1. SP 18 I
 2. SP14
 3. SP 9
 4. SP 10  Magdalena Chechelska, Wanat Patrycja, Anna Kopytko, uczennica 6b,  Estera Wołodko, Zofia   Kołodziej
 5. SP 3
 6. SP 18 II