WIZYTY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH GIMNAZJUM NR 7

Wybór właściwej drogi życiowej nie jest łatwy. Uczniowie klas trzecich gimnazjum muszą wkrótce podjąć jedną z ważniejszych w swoim życiu decyzji- decyzję o wyborze szkoły ponadgimnazjalnej. Aby ułatwić uczniom decyzję dotyczącą wyboru szkoły zgodnej z zainteresowaniami i umiejętnościami doradca zawodowy Gimnazjum nr 7 zaprosił szkoły ponadgimnazjalne z Jaworzna na spotkania z uczniami. Szkoły ponadgimnazjalne wraz z uczniami i nauczycielami zaprezentowali bogatą ofertę edukacyjną skierowaną do przyszłych absolwentów gimnazjum. Wiele szkół przygotowało prezentacje multimedialne, przedstawili uczniom jakie profile będą obowiązywać na rok szkolny 2016/2017. Uczniowie zostali obdarowani ulotkami informacyjnymi, dzięki którym łatwiej będzie im dotrzeć do szkoły, która wzbudziła ich zainteresowanie. W naszym gimnazjum gościli: Liceum Ogólnokształcące nr 1, Liceum Ogólnokształcące nr 2, Liceum Ogólnokształcące nr 3, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 oraz Technikum Energetyczne.

Więcej zdjęć z wydarzenia na naszym facebookowym profilu.