Dzień Babci i Dziadka w klasie IIIa

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, a  jest to święto Święto Babci i Dziadka.

Dnia 22 stycznia 2015r klasa IIIa gościła w szkole babcie i dziadków, którzy mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.

W  swojej ładnie  udekorowanej sali dzieci recytowały wiersze, przedstawiły skecz, tańczyły i śpiewały piosenki. Na zakończenie części artystycznej wnukowie złożyli gościom  życzenia i wręczyły drobne upominki  oraz laurki, które samodzielnie przygotowały. Babcie i dziadkowie nagrodzili swoje wnuki wielkimi brawami. Po części artystycznej uczniowie zaprosili babcie i dziadków na słodki poczęstunek.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Barbara Tabor