Gra terenowa

31 maja zamiast lekcji odbyła się w naszej szkole gra terenowa przygotowana przez p. Beatę Jelonek, Mariolę Migacz i Natalię Kondoszek-Karwas przy wsparciu pozostałych nauczycieli i pracowników SP10. Zarówno młodsze, jak i starsze klasy wyruszyły na długą i obfitującą w zmagania Misję Naukową. Uczniowie wyposażeni w magiczne czapki, okulary, mapę, a przede wszystkim dobry humor poradzili sobie bez problemu z 18 stacjami rozsianymi nie tylko po budynku szkoły i boiskach, ale i stadionie Szczakowianki oraz Domu Kultury. Żadne wyzwanie nie było im straszne. Bezbłędne powtórzenie sekwencji muzycznej? Drobnostka! Quiz z wiedzy o Polsce? Betka! Szybka nauka Alfabetu Morse’a, budowa wodnej rakiety, strzelanie z łuku? Nic prostszego! Chociaż prognozy przewidywały na poniedziałek deszcze i max. 15 st., taka ilość pozytywnej energii po prostu musiała przegnać chmury i niepogodę!