„Jesień w wierszach ukryta”

Wyniki konkursu plastycznego pod hasłem: „Jesień w wierszach ukryta” 
dla przedszkolaków z naszego miasta

Organizatorem konkursu byli nauczyciele- wychowawcy Anna Pederska i Anneta Kowalczyk z Przedszkola Miejskiego nr 3 i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Szczakowa .
Jego głównym przesłaniem było zainteresowanie dzieci literaturą dziecięcą o tematyce przyrodniczej i rozwijanie wśród dzieci wrażliwości na piękno przyrody jesienią.
Zadanie uczestnika konkursu polegało na wykonaniu pracy plastycznej inspirowanej literaturą dziecięcą, która prezentuje piękno jesiennej przyrody. W dniu 22 listopada 2019 roku komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu. 
PRACE NAGRODZONE: 
I miejsce- Zuzanna Żurek PM 18
II miejsce-Stachura Zofia PM 27
III miejsce- Mateusz Stokłosa PM 3
Wyróżnienia: Oliwier Zemanek PM 15
Nagrody i dyplomy dla laureatów wraz z podziękowaniami dla nauczycieli zostaną dostarczone do 2 grudnia 2019 r. Serdecznie gratulujemy laureatom !!!. Prace uczestników konkursu będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia Szczakowa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i pozdrawiamy !