„Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę”

Mamy kolejny sukces! W ramach promocji nauki języka niemieckiego uczennice klasy 7a Wiktoria Ślipek, Karolina Jekel, Dominika Pawlik, Angelika Zelek oraz Nikola Kowalczyk pod opieką nauczyciela języka niemieckiego p. Katarzyny Marunowskiej, wzięły udział w ogólnopolskim projekcie „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę”. Projekt jest realizowany przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett, skierowany przede wszystkim do szkół podstawowych w ich nowym, 8-letnim, kształcie.
Uczennice nagrały reklamę, zachęcającą do nauki języka niemieckiego i zostały laureatkami konkursu. Każdy uczestnik otrzyma dyplom i nagrodę rzeczową, a szkoła wzbogaci się o pakiet materiałów dydaktycznych do wykorzystania w nauce języka niemieckiego. Serdecznie gratulujemy! 🙂