List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów …

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców i opiekunów poświęcony zmianom w systemie edukacji w roku szkolnym 2018/2019

Dnia, 29 sierpnia br. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska skierowała list do rodziców i opiekunów, w którym poinformowała o najważniejszych zmianach w nowym roku szkolnym 2018/2019, w tym m.in. dalszym wdrażaniu nowej podstawy programowej oraz rozwiązań dotyczących szkolnictwa branżowego i technicznego

Minister Anna Zalewska zachęciła rodziców do angażowania się w życie szkoły, w szczególności w ramach Rad Rodziców. Aby przybliżyć sposób działania rad rodziców, MEN przygotowało specjalny poradnik „Rady rodziców. Kompetencje i zasady działania”. Zachęcamy do zapoznania się z tym opracowaniem.

Pełna treść listu poniżej:

list-minister-edukacji-narodowej-do-rodzicow-i-opiekunow-uczniow-_2018.08.29