Gość – pani Gabriela Wróbel z TOZ.

Dnia 10 kwietnia nasza szkoła gościła panią Gabrielę Wróbel z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Klasy 1a, 1b, 2a, 3a, 3b i 3c mogły poznać historię niezwykłego miejsca, jakim jest dom dla samotnych i opuszczonych zwierząt. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami opiekuje się przede wszystkim kotami, ale i pomoc znalazły takie zwierzaki, jak żółwie, czy króliczki. Nasze najmłodsze klasy od 1 do 3 zaangażowały się również w zbiórkę i pomoc podopiecznym 
„domu dla zwierząt”, zebraliśmy karmę i nie tylko dla zwierzaków. Dziękujemy p. Gabrieli Halwa za zorganizowanie spotkania i prelekcji o naszych milusińskich. Nasza szkoła dostała dyplomy i podziękowania za zaangażowanie w zbiórkę i pomoc. Klasy również dostały pomoce dydaktyczne, książki i drobne upominki. Czekamy na kolejne spotkania, bo temat bardzo długi, a pytań od uczniów mnóstwo.