„Young Masters of English 2018”

Z ogromną dumą informujemy, iż uczennica naszej szkoły Oliwia Komańska (klasa IIIa) zajęła II miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III szkoły podstawowej „Young Masters of English 2018” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18.

Poziom konkursu był bardzo wysoki, walka o trzy pierwsze miejsca rozegrała się pomiędzy dwunastoma uczestnikami konkursu, którzy 45 minut zmagali się z niezwykle trudnym testem sprawdzającym wiadomości i umiejętności z zakresu języka angielskiego.

Trójka zwycięzców została jednak wyłoniona i dlatego jesteśmy niezmiernie dumni z naszej uczennicy, która zaprezentowała swoją zaawansowaną wiedzę językową jak również wykazała hart ducha w tak zaciętej walce.

Gratulujemy Oliwce, dziękujemy serdecznie za wkład pracy oraz cierpliwość w mozolnym przygotowywaniu się do konkursu i życzymy dalszych sukcesów w każdej dziedzinie nauki.

Joanna Błachuta