Raport Świetlicowy

Piegi są małe, piegi są duże,
Piegi odnajdziesz w całej naturze.
Piegi są kolorowe, ładnie ozdabiają.
Najładniej jednak na buziach wyglądają 🙂
Nasze świetliczaki doświadczyły już malowania piegów, kolorowo, radośnie i co najważniejsze z zabawą prezentują „Dzień Piegów”. 🙂

Każdy dobrze wie, że owoce trzeba jeść, a jeszcze, gdy pięknie obrane i położone na talerzyku… to same zachęcają do skonsumowania. Świetlicowe przerwy mogą być pyszne!. 🙂


 

Portrety bardzo przypadły do gustu naszym świetliczakom, a jeszcze „portrety 3D”, wyglądają nie tylko zjawiskowo, ale i piękne. Dekoracja świetlicowa już zmieniona, teraz każdy może podziwiać nasze portrety. 


 

Zabawy plastyczno – techniczne rozwijają nie tylko sprawność naszych świetliczaów, ale i wyobraźnię. Kwadraty, koła, prostokąty i trójkąty grają tym razem pierwsze skrzypce w naszych pracach. Świetliczaki w pełni gotowe do działania.


 

Dzień Dinozaura za nami, nasza świetlica na chwile zmieniła się w prehistoryczną jaskinię naszych dawnych przyjaciół. Nasze dinozaury już ozdabiają ściany świetlicy. 🙂


 

Dzień dinozaura tak się spodobał naszym świetliczakom, że musieliśmy stworzyć im towarzyszy do zabawy. Jak widać „dinusiowe zwierzaki” wypadły świetnie 🙂


 

Za oknami mroźna zima, nasze zajęcia dla świetliczaków to chwila na odpoczynek, zregenerowanie sił czy wyrażanie swoich uczuć. Wystarczą farby i zimowa inspiracja. Świetliczaki miały za zadanie stworzyć prace na temat swoich zainteresowań, prace wyszły przepięknie, oczywiście nie zabrakło umorusanych buziek, ale dobra zabawa to podstawa pracy i przebywania w naszej świetlicy szkolnej. 🙂