„Miś Uszatek w oczach przedszkolaka”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 30 listopada kolejny konkurs plastyczny tym razem pod hasłem: „Miś Uszatek w oczach przedszkolaka” został rozstrzygnięty! Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony przedszkolaków. Na konkurs wpłynęło 19 prac, wykonanych różnymi plastycznymi technikami. Cechowały je ogromna staranność i pomysłowość za co chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom konkursu.

Specjalnie powołane Jury w składzie: p. Aneta Baran, p. Barbara Tabor, p. Małgorzata Knapik zapoznało się ze wszystkimi pracami konkursowymi i wyłoniło zwycięzców: 
I MIEJSCE – Blanka Andrearczyk 
II MIEJSCE – Julia Romańczuk
III MIEJSCE – Klaudia Janarek

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:
Zuzia Różycka
Marylka Karwas
Maja Pałka
WYRÓŻNIENIA:
Michałek Majda
Lila Winiarska
Ania Masel
Nina Tarmas

Zgodnie z regulaminem konkursu wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy! Komplet prac oglądać można na wystawie pokonkursowej w holu na I piętrze. Zapraszamy również do przygotowanej GALERII na facebooku.