„Światowy Dzień Pluszowego Misia” w bibliotece

28 listopada 2017 r. w bibliotece szkolnej po raz kolejny obchodziliśmy „Światowy Dzień Pluszowego Misia”, przypadający na 25 listopada . W imprezie brały udział dzieci z klas 2 i 3. W tym dniu wszyscy uczniowie przynieśli z domu swoje ulubione misie. Spotkanie rozpoczęło się od opowiedzenia historii powstania zabawki. Następnie każde dziecko przedstawiło i opisało swojego misia. Ten dzień w szkolnej bibliotece to okazja do wspaniałej zabawy, tak więc nie zabrakło zabawy muzyczno-ruchowej przy piosenkach „Jadą , jadą misie”, „Misie dwa”, z pluszakami oraz piosenek o misiach. Uczniowie rozwiązywali zagadki o misiach, wysłuchali opowiadań oraz oglądnęli fragmenty bajek o misiach. Mieli również okazję do oglądnięcia wystawki książek, w których bohaterami są misie. Było mnóstwo radości i śmiechu, na koniec imprezy uczniowie dostali kolorowanki z misiami, które pokolorowali wg własnego pomysłu.