Raport świetlicowy

Za nami kolejne zajęcia. Z okazji Dnia Kredki, mamy okazję zaprezentować, jeszcze „Jesienny, kolorowy deszcz”. Kredki świecowe idealnie wpasowały nam się w klimat, w końcu właśnie KREDKA gra tu najważniejszą rolę. 🙂Prace wyszły pięknie, a co najważniejsze zabawa na naszych dodatkowych zajęciach, jak widać trwa w najlepsze, choć brudzimy się i trudzimy. 😉


 

Kolejne zajęcia dodatkowe za nami, dziś zajęliśmy się zajęciami kulinarnymi, a dokładnie robieniem „Kul Mocy”, tak, tak, nasi podopieczni mają dużo mocy i energii, ale postanowiliśmy doładować im baterie. 🙂
Siemie lniane, wiórki kokosowe, kakao, masło orzechowe, płatki owsiane, orzechy włoskie, migdały, daktyle, śliwki suszone, żurawina… i oczywiście miodzik, mmm… brzmi smakowicie?. 🙂 Musicie nam uwierzyć smakowało pysznie. 😀 Niektórzy rodzice mogą poświadczyć. Teraz kuchnia drodzy rodzice, w Waszych domach należy do naszych zdolnych małych kucharzy. 🙂