Raport świetlicowy

Zachęcamy wszystkich małych i dużych uczniów, do segregacji swoich zabawek, gier itp. i przekazanie zabawek typu, lalki, samochody, klocki, gry, gry edukacyjne na naszą świetlicę szkolną, by każdy świetliczak znalazł coś dla siebie. 🙂


 

Kochani! W związku z wynikami konkursu ”JEŻ SUPER ZWIERZ”!!!!, chcielibyśmy się pochwalić, że nasza świetlica zajęła III miejsce i dostała wyróżnienie!. Gorące brawa dla wychowawców i ich dzielnych pomocników. Dziękujemy!!! 🙂


 

22 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości, nasze świetliczaki z tej okazji rozdały naszym wspaniałym nauczycielom, wychowawcom, obsłudze i Dyrekcji urocze buźki z życzeniami. 😉


 

W piątek nasza świetlica wypełniła się pluszowymi misiami. Z okazji Dnia Pluszowego Misia, zabrzmiały piosenki takie jak: „Miś Uszatek”, „Troskliwe Misie”, „Jadą, jadą Misie”, czy „Pluszowy Miś”. Wspólna zabawa, kolorowanki i czas poświęcony opowieściom o Pluszowym Misiu bardzo przypadły naszym świetliczakom, a w zamian za pilne uczestniczenie w zajęciach, nasze świetliczaki otrzymały „pluszowy medal”. 🙂