Kopalnia Soli w Bochni

Wcześnie rano przy pięknej pogodzie klasy 3a i 3c wybrały się wraz z wychowawczyniami Małgorzatą Knapik oraz Barbarą Tabor do Kopalni Soli w Bochni. Zjeżdżając szybką windą w dół wielu z nas doznało nowych wrażeń. Tam, przewodnicy poprowadzili nas po korytarzach kopalni do miejsca z którego odjechaliśmy górniczą kolejką gdzie …..do celu zwanego historią. Dzieciaki miały trudne zadania do rozwiązania, aby zdobyć cenne złoto kopalni. Interaktywne podróże w czasie, poznane osoby po drodze to liczne atrakcje. Czy odległa historia sprawiła trudność….. o tym dopiszę w poniedziałek. Jedno wiem na pewno zmęczenie zostało zregenerowane w miejscu odpoczynku. Tam też zakupione zostały pamiątki. A po krótkim odpoczynku była niespodzianka jaka, tego nie zdradzę. Dzień pełen wrażeń dobiegł końca. Ja życzę górnikom i Pani Basi solenizantce z okazji zbliżającej się BARBÓRKI pomyślnej i szczęśliwej pracy oraz wszystkiego najlepszego SZCZĘŚĆ BOŻE