GRA TERENOWA ,,SZCZAKOWA ZNANA I NIEZNANA’’

gra terenowa (1)16 listopada przy pięknej pogodzie odbyła się gra terenowa ,,Szczakowa znana i nieznana”. W grze wzięło udział 9 drużyn podzielonych na 4 osobowe drużyny wraz z nauczycielem. Zadaniem zawodników było rozwiązanie krzyżówki na temat Szczakowej oraz bieg po terenie Szczakowej według wyznaczonej trasy na mapie ułożonej przez naszych nauczycieli WF Macieja Budkę oraz Krzysztofa Wadowskiego. Trasa liczyła około 3 km i zawierała punkty kontrolne przy, których zawodnicy mieli do wykonania różne zadania sportowe oraz dotyczące wydarzeń historycznych znajdujących się na terenie Szczakowej. Bieg był bardzo wyrównany i o zwycięstwie zadecydowały sekundy. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Naszego Zespołu Szkół, którzy do ostatnich metrów walczyli o zwycięstwo. Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy Gimnazjum nr 7 wraz z opiekunem Marcinem Zemankiem. Drugie miejsce zajęła drużyna SP 10 wraz z ks.Grzegorzem Mirosławskim.

gra terenowa (1)Po zakończonym biegu wszyscy spotkali w kościele na krótkim wykładzie o profilaktyce walki z alkoholizmem przedstawionym przez Pana Sławomira Matuszewskiego i udali się na posiłek do Specjalnego Ośrodka  Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jaworznie . Tam również zostały wręczone upominki dla każdego uczestnika biegu oraz dla I miejsca sponsorowane przez proboszcza parafii ks. Józefa Guta.

gra terenowa (2)Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy byli zaangażowani w organizację tej Gry terenowej ks.Józef Gut, ks.Grzegorz Mirosławski, Sławomir Matuszewski, Dyrektor Rafał Soból, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie wraz z Dyrekcją .

gra terenowa (2)