Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 17 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy Biedronki oraz ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość Biedronek – pasowanie na przedszkolaka.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i tańce.
Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Sam moment pasowania dzieci na przedszkolaka był wyjątkowo doniosły. Pan dyrektor, Rafał Soból, dotykając wielkim ołówkiem, dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka, a na znak przyjęcia dziecka do grona przedszkolaka wręczył milusińskim słodkie upominki.